Šumivá a perlivá vína

Minimální objednávka je 1 karton (6ks) libovolně namíchaný

Doprava celá ČR - (při celkové objednávce do 2500,- Kč vč. DPH účtujeme 120,-Kč za dopravu)

při celkové objednávce nad 2500,- Kč vč. DPH doprava zdarma

Patriarche Pére & Fils je mistrem umění výroby výborných a cenově dostupných francouzských sektů.

Se sídlem přímo v srdci města Beaune od 18. století je PATRIARCHE Pére & Fils jedním z nejstarších regionálních obchodníků s vínem a je hluboce zakořeněn v rámci tradic Burgundska. Značka PATRIARCHE Pére & Fils je symbolem tradice, kvality a zkušeností výroby a prodeje vína. Název společnosti je odvozen od Jean- Baptisty Patriarche, který roku 1780 společnost založil. Vinné sklepy a sídlo společnosti jsou situovány v objektu, který byl v 17 století klášterem Řádu Nanebevzetí Panny Marie. Vína prodávána pod značkou PATRIARCHE jsou vyráběna s velkým důrazem na každý detail a zrají ve sklepích v samém srdci města Beaune.

Louis Perdrier

Sekt pojmenovaný po bratranci Andrea Boisseaux zakladatele vinařství Patriarche Pére & Fils. Louis Predrier Brut a Rosé (vin mousseux) jsou francouzské sekty výjimečné kvality vyráběné pouze z nejlepších bílých hroznů.

Léonce Bocquet

Jedná se o populární a ekonomicky výhodnou alternativu k sektům z oblasti Champagne. Vyrábí se v Burgundsku stejnou metodou jako vína ze Champagne. Víno zraje na kalech „lees“ zbylých po kvašení vína po dobu 18ti měsíců což dává vínu jeho komplexitu a jedinečnou chuť.

Řadit dle: