LYNX - Petite Sirah Black Label - 2017

LYNX - Petite Sirah Black Label - 2017

Vinařství: vins Biecher

100% Petite Sirah

PETITE SIRAH je kříženec odrůdy Syrah, který vzniknul náhodným opylením keřů odrůdy Peloursin pylem odrůdy Syrah. Objevil to pan Durif na vinici Univerzity v Montpellier a potvrdily to DNA testy v Kalifornii. Proto se pro Petite Sirah používá synonymum "Durif". 

the sunny US west coast in California, is ideal to produce top quality wines and when it comes to the popular Petite Sirah grape variety, one of the world's leading producers. Tasty LYNX Petite Sirah is just such a complete and offers a rich and generous taste with fruity character, dark berries, herbs, saucers and chocolate.

Kalifornie, ležící na slunečném západním pobřeží USA, je ideálním místem pro pěstování vysoce kvalitních vín. Je jedním ze světových lídrů v produkci populární odrůdy Petite Sirah. Chutný LYNX Petite Sirah nabízí bohatou ovocnou chuť tmavých bobulovin, bylinek a čokolády.  

Červené víno s intenzivními tóny přezrálých třešní, koření, vanilky a čokolády. Jeho chuť je měkce sametová, šťavnatě ovocná, lehce pikantní se zralými (teplými) tříslovinami a dlouhou hladkou dochutí. Polosuché víno se středně vysokým obsahem alkoholu. 

LYNX je příjemné, lahodně ovocné červené víno, které se hodí k lehce kořeněným pokrmům z kuřecího masa, k masovým kuličkám s rajskou omáčkou, kterou vám víno připomene i v dochuti. 

Pairing with grilled beef, game, mustard dishes like gulasch casserole and tasty strawberries. Served at about 16-18 ° C.

Alkohol: 13,5 % / Zbytkový cukr: 8 g/L 

Kód:
gpc-917728
Expedice:
do 5 pracovních dnů